Nejznámější lázně u nás a ve světě

Lázenský dům Praha Luhačovice

Luhačovice jsou jedny z nejoblíbenějších a nejnavštěvovanějších lázní v České republice. Je zde tedy samozřejmě opravdu veliké množství možností ubytování, přičemž jedním z nejznámějších léčebných domů je je zde Lázeňský dům Praha.

Budova této léčebny se nachází v Pražské čtvrti, přičemž v jeho okolí se nachází opravdu veliké množství možností jak sportovního, tak také rekreačního vyžití.

Jedná se například o tenisové kurty (jsou k dispozici i v zimě zakryté vyhřívanou halou), minigolf, sportovní areál nebo třeba dráhový kulečník.

Lokačně je dům zasazen do Jurkovičovy pěší zóny, po které se dostanete zhruba za deset minut k přehradě. V zimě zde máte k dispozici například také trať na běžky, malý lyžařský vlek pro začátečníky (délka zhruba 250 metrů) a tak podobně. Dům je vzdálený zhruba pět set metrů od lázeňské kolonády. Pokud jde přímo o ubytování, tak zde návštěvníci mají k dispozici především dvoulůžkové a jednolůžkové pokoje, dále také pár tří a čtyřlůžkových. Samozřejmostí u všech pokojů je WC, sprcha a sociální zařízení.

Budova nabízí svým návštěvníkům lázeňskou jídelnu, salonek pro různá setkání, tělocvičnu, posilovnu, kulečníkový stůl a spoustu dalších možností vyžití, jako je třeba krytý bazén opatřený madly ke cvičení po stranách.

Komentáře jsou uzavřeny.