Nejznámější lázně u nás a ve světě

Lázenský dům Hubert Luhačovice

Lázeňský dům Hubert se nenachází přímo v městečku Luhačovice, nýbrž v Pozlovicích, které se nacházejí v těsné blízkosti Luhačovic. Hubert má opravdu výjimečnou a krásnou polohu, přičemž se nachází na prosluněném kopcovitém svahu, odkud můžete vidět až na vodní nádrž v Luhačovicích.

Pro návštěvníky je zde připraveno zhruba čtyřicet dvoulůžkových pokojů s balkonem, přičemž v každém pokoji najdete samozřejmě WC, koupelnu, dále také rádio, telefon, lednici, televizi, bezdrátové připojení a tak podobně. Dům Hubert má také svoji nově zařízenou jídelnu, kde si můžete vybrat z opravdu široké nabídky jídel. Zajištěno je zde také celodenní stravování formou švédského stolu.

Návštěvníkům je k dispozici také vinárna a bar. Základem léčebných pobytů v lázních jsou samozřejmě minerální prameny, přičemž nejznámějších pramenem v Luhačovicích je takzvaná Vincentka, která je velice často doporučována při léčbě dýchacích cest a jiných onemocněních. Prameny jsou pak dále vhodné například při léčbě otylosti, diabetu, zažívacího ústrojí a tak podobně. V Luhačovicích naleznete také sirné prameny, které jsou využívány k léčbě pohybových ústrojí a kožních nemocí.

V lázeňském domu Hubert naleznete samozřejmě široké možnosti využití léčebných procedúr, jako rehabilitační bazény, vybavené balneo a tak podobně.

Komentáře jsou uzavřeny.