Nejznámější lázně u nás a ve světě

Centrum lázeňských pobytů pro seniory

Pro seniory je v současné době organizováno opravdu veliké množství různých wellness a ozdravných pobytů. Většinou jsou tyto pobyty pro seniory specializovány na léčení pohybového aparátu.

Procedury se pak specializují jak na psychickou, tak také na fyzickou stránku těla, přičemž se zaměřují na léčení mnoha onemocnění, jako například poruchy páteře, revmatická artritida.

Dále vysoký krevní tlak, onemocnění šlach a svalů, chronické ploténkové systémy, ischemické poruchy a samozřejmě spousta dalších onemocnění.

Pokud se budete chtít podívat na nějaké takové pobyty pro seniory, přičemž se může jednat například o pěkný dárek pro vaši babičku nebo dědečka, můžete se mrknout na internet, kde najdete stránky, specializující se na tyto pobyty. Jednou z takových stránek je pak například stránka lazenskehotely.cz, kde naleznete samostatnou kategorii Pobyty pro seniory.

Zde si můžete vybrat z lázní v České republice, jako jsou například Mariánské Lázně, Františkovy Lázně, Lázně Poděbrady, Lázně Luhačovice, Lázně Libverda, Lázně Jáchymov, Lázně Jeseník, Lázně Slatinice a tak podobně. V každé této kategorii pak naleznete hotely, které tyto pobyty a procedury nabízejí. Velice oblíbené pobyty pro seniory nabízejí například Lázně Poděbrady, konkrétně tedy hotel Zimní lázně.

V současné době zde naleznete například pobyt pro seniory s lékařskou konzultací, ve kterém je zahrnuto ubytování na pět nocí a pětidenní polopenze. Pokud jde o procedury, tak v ceně máte zahrnuty věci jako lékařské konzultace, jednu levandulovou koupel zad, třikrát vstup do solných jeskyní, třikrát originální uhličitou poděbradskou koupel a spoustu dalších věcí.

Mohlo by vás zajímat:


Tento záznam byl zaslán Lázeňská centra v Čechách a označen , , , . Záložka je zde.

Komentáře jsou uzavřeny.