Nejznámější lázně u nás a ve světě

Lázeňske pobyty pro diabetiky

Lázeňské pobyty pro diabetiky nabízí v současné době drtivá většina lázeňských zařízení v České republice. Na nabídku určitých pobytů se můžete podívat samozřejmě na internetu. Můžete najít například pobyt pro diabetiky v karlovarských lázních v hotelu Richmond.

Jedná se o pobyt, který je nabízený celoročně a zahrnuje celkově sedm nocí. V ceně máte tedy sedmidenní ubytování s plnou penzí, přičemž se jedná samozřejmě o dietní stravu. Na začátku vám je udělána vstupní lékařská prohlídka, a to včetně laboratorních vyšetření. Během léčebné procedúry vyzkoušíte buď uhličitou nebo perličkovou koupel, přičemž je na vás, kterou si vyberete.

Dále zažijete dvakrát pneumopukturu, třikrát skupinovou gymnastiku, dvakrát vířivou koupel. Dále si můžete zajít také na různé typy masáží a máte volné vstupy do sauny a bazénu. Pokud jde o polohu hotelu Richmond, tak se nachází u říčky s názvem Teplá, v klidném centru Karlových Varů. Budova hotelu je typicky neoklasicistní, přičemž její historie sahá zhruba do třicátých let devatenáctého století.

Návštěvníkům je v hotelu k dispozici stylová restaurace, letní kavárna a tak podobně. Nově je zde vybudované také takzvané balneocentrum, které zahrnuje fintes centrum, saunu, bazén a podobné příjemné vyžití. Mezi další služby hotelu pak patří například kosmetika, kadeřnický salon, pedikúra, manikúra, půjčovna kol a další turistické služby. Kapacita hotelu je celkvoě sto dvacet jedna pokojů. V každém pokoji naleznete samozřejmě WC, sprchu, minibar, telefon, trezor a tak podobně. Stravování pak probíhá v hotelové restauraci.

Mohlo by vás zajímat:


Tento záznam byl zaslán Lázeňská centra na Moravě a označen , , , . Záložka je zde.

Komentáře jsou uzavřeny.